Sprzątanie grobów - Łódź - Opieka nad grobami

img
Dane kontaktowe img

www.sprzataniegrobow-lodz.pl

"Matylda" Piotr Kubiak

Tel. 722 024 789
email: kontakt@sprzataniegrobow-lodz.pl

nr rachunku bankowego:
55 1140 2004 0000 3202 7269 4308
nr rachunku bankowego wg IBAN:
PL55 1140 2004 0000 3202 7269 4308
Nazwa Banku: mBank S.A. SWIFT/BIC: BREXPLPWMBK

img

Czyszczenie nagrobków

Wykonujemy wszelkie prace porządkowe na grobach. Dzięki naszym usługom groby Waszych bliskich pozostaną zawsze czyste i zadbane, a świeże kwiaty i palące się znicze, będą świadectwem Państwa pamięci o zmarłych.

wiecej
img

Zapalanie zniczy

Na każdym uprzątniętym przez Nas grobie zapalimy znicz. Dodatkowo mogą Państwo zamówić znicze o rożnych wielkościach tak aby grób ozdobiony był według Państwa upodobań.

wiecej
img

Opieka nad grobami

Zlecone prace porządkowe wykonujemy również w ramach usług abonamentowych. W wybranych terminach groby zostaną sprzątnięte i przyozdobione zgodnie z Państwa życzeniem.

wiecej
img

Układanie kwiatów, wieńców, wiązanek

W ramach Naszych usług groby Państwa bliskich mogą zostać dodatkowo ozdobione. Różne kombinacje kwiatowe najpiękniej ozdabiają groby.

wiecej
img

Dokumentacja zdjęciowa

Po wykonaniu zlecenia otrzymają Państwo zdjęcia poczta elektroniczną potwierdzające wykonanie zlecenia. Na Państwa życzenie zdjęcia mogą zostać wysłane pocztą tradycyjną.

wiecej
img

Pozostałe usługi

Na bieżąco staramy dopasować usługi do Państwa potrzeb. Nie ograniczamy się do podstawowych zleceń, na Państwa życzenie wykonamy inne usługi związane z opieką nad grobami.

wiecej

CMENTARZE:
Oferujemy nasze usługi na cmentarzach:

All Rights Reserved (c) 2011 - SPRZATANIEGROBOW-LODZ.PL

projektowanie stron internetowych Łódź - LFGaleria.pl

Sprzątanie grobów Łódź Opieka nad grobami Łódź Porządkowanie grobów Łódź Czyszczenie grobów Łódź Mycie grobów Łódź Zadbane groby Łódź Czyste groby Łódź Zapalanie zniczy Łódź Układanie kwiatów na grobach Łódź Układanie wiązanek na grobach Łódź Układanie wieńców na groby Łódź Porządkowanie grobu po pogrzebie Łódź Pastowanie grobu Łódź Polerowanie grobu Łódź Woskowanie grobu Łódź Usługi na grobach Łódź Zamawianie mszy Łódź Cmentarze w Łodzi Porządki na cmentarzach Łódź Usługi porządkowe na grobach Łódź Odśnieżanie grobów Łódź Pielęgnacja grobu Łódź Pamięć o zmarłych Łódź Konserwacja grobów Łódź Groby Łódź